niedziela, 4 marca 2012

01

cześć
Nazywam się Kamila , w marcu skończę 16 lat :) . Miałam już kiedyś bloga , lecz usunęłam .
Postanowiłam poprowadzić go jeszcze raz . Nie wiem czy mi się to uda .Ale mam nadzieję że go polubicie i każda znajdzie tu coś dla siebie :) Będzie on o modzie ale nie tylko .




8 komentarzy:

  1. hah , powodzenia ;)!

    OdpowiedzUsuń
  2. czekam na kolejną notkę, powodzenia w blogowaniu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Trzymam kciuki za Twojego nowego bloga :)
    A.

    OdpowiedzUsuń
  4. cześć będę obserwować zapraszam do obserwowania mojego :)

    http://in-hype.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. super bluzka!

    oberwuje i zapraszam do siebie !
    veryuniquemonique.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń